גללי מטה

LANCÔME E-SKIN EXPERT
כלי מתקדם לאבחון העור

אפליקציית E-SKIN EXPERT פלאפון עם תמונה של אישה אבחון העור

LANCÔME E-SKIN EXPERT
כלי מתקדם לאבחון העור

למה? כדי שעור הפנים שלך יראה רענן, קורן ותמיד במיטבו, את צריכה לדעת בדיוק איזה סוג של עור יש לך, מה הם הצרכים שלו ואלו מוצרי טיפוח הכי מתאימים לו.
מה? אפליקציית E-SKIN EXPERT החדשנית של לנקום, יודעת לאבחן את עור הפנים באמצעות המכשיר הנייד שלך, לתת לך ייעוץ אישי ומיידי אונליין, ולהתאים לך מוצרי טיפוח העונים על הצרכים הייחודיים של עור הפנים שלך.
איך? לצלם סלפי את יודעת? מעולה! את מוזמנת ללחוץ על הכפתור, לענות על שתי שאלות בלבד ולתת לטכנולוגיית הבינה המלאכותית הבלעדית שלנו ול-80 שנות המומחיות שלנו בטיפוח העור, לאבחן, לייעץ ולמצוא לך את שגרת הטיפוח המתאימה ביותר עבורך. והכל אונליין תוך שתי דקות בלבד!

קבלי ייעוץ על העור שלך עם תמונת סלפי אחת. בואי לגלות את אבחון העור שלנו המתבצע על ידי בינה מלאכותית ו-80 שנות מומחיות בטיפוח העור לראשונה באמצעות הסמארטפון שלך. תוך 2 דקות, תקבלי מיועץ היופי הווירטואלי שלנו שגרת טיפוח מותאמת אישית המבוססת על הצרכים הייחודיים של העור שלך.

כלי אבחון פני אישה לנקום
מרקם
LANCÔME E-SKIN EXPERT
זוהר
אבחון העור פני אישה
כתמים
כהים
אבחון עור פנים של אישה
קמטים
כלי לאבחון עור של לנקום
מיצוק
אבחון עור מתקדם פני אישה צעירה
קמטים סביב
העיניים

יועץ יופי מקצועי בדיגיטל

קל ופשוט כמו לצלם תמונת סלפי, האלגוריתם שלנו שנבנה על מסד נתונים המורכב מ-10,000 תמונות עם ניקוד קליני, מבצע ניתוח מעמיק של ששת היבטי הנעורים והיופי של עורך, ומעניק לך את פתרון טיפוח העור המתאים ביותר בשבילך.

שלושה מוצרים מסדרת ג'ניפיק לנקום

הכוח להשיג עור פנים רענן וקורן עובר לידיים שלך

גלי עכשיו את שגרת טיפוח העור הבלעדית שלך. תני ל- E-SKIN EXPERT להרכיב לך שגרת טיפוח נכונה ומדוייקת, העונה על כל הצרכים של עור הפנים שלך ועל סדרי העדיפויות האישיים שלך

נוספו לרשימת המשאלות שלך
אישור רשימת משאלות

המוצר התווסף לרשימת המשאלות שלך

מעבר לרשימת המשאלות