חדש!
RENERGIE H.P.N 300
קרם רנרג'י אנטי אייג'ינג
מכיל 300 סוגי פפטידים, חומצה היאלורונית וניאצינמיד.

התרכובת העוצמתית פועלת ביעילות משולשת לשיקום מראה העור ב-3 מישורים: יצירת אפקט הרמה לעור הצוואר והפנים, הפחתת מראה קמטים וצמצום כתמים כהים.

עם ניסיון של 40 שנות מחקרים מדעיים, לנקום מציגה עידן חדש של אנטי אייג'ינג עם השקת הקרם האולטימטיבי לטיפול בסימני הגיל, המשלב לראשונה 300 סוגי פפטידים, חומצה היאלורונית וניאצינמיד. הפורמולה החדשנית מיוצרת בתהליך ביוטכנולוגי מתקדם, והוכחה כיעילה מדעית כבר לאחר שימוש של שבוע .
(מבחן ניקוד קליני בארה"ב, 84 נשים בגילאים 35-60, הממצאים: לאחר שבוע אחד ישנו שיפור בעל מובהקות סטטיסטית במראה הקמטים בצוואר ובפנים)

עכשיו באריזה הניתנת למילוי חוזר.

נוסה על סוגי עור שונים.

קני עכשיו

צנצנת קרם רנרג'י עם פקק פתוח

קרם רנרג’י H.P.N 300 פפטידים
קרם אנטי-אייג'ינג לטיפול בסימני הגיל המכיל שילוב חדשני של רכיבים:

חומצה היאלורונית (H)– אחראית על השבת הלחות והנפח לעור. ה-  BUZZWORD האלמותית של תחום הסקין קייר, שמשיבה לעור לחות ונפח באופן מידי בזכות יכולות הספיחה שלה.

פפטידים (P) מסייעים לאפקט ההרמה של עור הפנים והצוואר ולחידוש העור. פפטידים הינם סוג של חומצות אמינו – כשחומצות אמינו אחראיות על בניית חלבון הקולגן בעור, המיוצר בגוף. חלבון זה אחראי על מראה עור מוצק, מתוח, מלא וזוהר. לאחר גיל 30, יכולת ייצור הקולגן בגוף הולכת ופוחתת. הפפטידים מסייעים לעור הפנים לייצר את החלבון בקצב מהיר יותר, ובזכות כך תורמים למראה מתוח, מורם וצעיר יותר של העור.

ניאצינמיד (N) – נגזרת של ויטמין B רכיב אנטי-אייג'ינג עוצמתי שעוזר לצמצם כהויות, פיגמנטציה וכתמים על עור הפנים.

התוצאות כל כך נראות לעין, ש-84% מהנשים יוסיפו את הקרם לשגרת הטיפוח שלהן לאחר התנסות מבחן הערכה עצמית שנעשה ע"י 84 נשים לאחר התנסות בקרם, 84% מהן העידו כי ישקלו להוסיף את הקרם לשגרת הטיפוח שלהן.

נוספו לרשימת המשאלות שלך
אישור רשימת משאלות

המוצר התווסף לרשימת המשאלות שלך

מעבר לרשימת המשאלות