משנת 1935 | LANCÔME – חווית יוקרה בלעדית

.LANCÔME החל משנות ה-30 ועד היום. גלי את

1935

מקדש חדש של יופי נולד

בלב פריז, ברחוב פובורג סנט-אונורה 29, הקים ארמנד פטיז'אן – איש חזון פורץ דרך טירה וקרא לה LANCÔME. השאיפה שלו היתה להפיץ את הרוח הצרפתית בכל העולם.

ההרפתקה מתחילה

בשנה שבה העולם התוודא לקיומה של LANCÔME, בתערוכה עולמית בבריסל, השיקה את חמשת הבשמים הראשונים שלה. בשמים שזכו לשבחים ולפרסים. אותם בשמים אייקונים, ממשיכים להוות מקור השראה לריחות הייחודיים של LANCÔME.

Founder

1936

המהפיכה של נוטריקס

נוטריקס הושק כמוצר הראשון של LANCÔME לטיפוח עור הפנים. עם הנוסחה המתקנת והמשקמת שלו, הוא העניק לנשים את האפשרות ליהנות משגרת טיפוח יומיומית. לא לקח הרבה זמן עד שנוטריקס הפך לקרם חובה בכל בית, קרם שהעור אוהב וקרם אהוב על דורות רבים של נשים, מזה 80 שנה.

1951

תכשיטים לשפתיים

קלה דה קוקט Cle de Coquette, מנסטרל Menestrel ו-לונג ויו Longue Vue, היו השפתונים הראשונים מסדרת אורפבררי Orfevereries (הצורפים). מעוצבים כתכשיטים, הם הפכו להרבה יותר מקולקציית שפתונים. LANCÔME יצרה מוצרי יופי אולטימטיביים, שאפשרו לנשים לבטא את עצמן בשפה חדשה של צבע ותשוקה.

1952

Trésor

מהיוצר של LANCÔME הגיעה היצירה של Trésor. המהדורה הראשונה של מר פטיז'אן למושק אוריינטאלי בבקבוק מעוצב עם 75 פאות שלוטשו ידנית, היתה לאוצר גלום של אהבה. ב-1990 נוצר הבקבוק שהציג את הצורה היקרה ביותר: יהלום והאוצר היקר ביותר של LANCÔME עד כה.

Trésor

1955

רעננות טהורה

אוסיאן Océane – סדרת הטיפוח לעור נולדה. מורכבים מריכוז של חיים ימיים, שנודעו בטוהרם, המוצרים היוו שילוב של מדע וידע מקצועי שממשיך להתקיים בחידושים ובחדשנות של LANCÔME כיום.

1965

יוקרה אבסולוטית

LANCÔME השיקה את טיפוח העור המובחר והיוקרתי ביותר שלה – קרם ABSOLUE, שהפך לסימן ההיכר שלה. הרבה מעבר למהפיכה בעור הפנים, קרם אבסולו הפך לחלומה של כל אישה – הטיפוח האולטימטיבי לעור הפנים.

1967

עיניים ומעבר

לנקומאטיק LANCÔMATIQUE היתה המסקרה הראשונה של LANCÔME. היא יצרה סטנדרטים חדשים של מצוינות, והובילה את הדרך לקולקציות הבאות שהעניקו לעולם המסקרה מבט חדש מומחיות.

1974

סימן ההיכר של LANCÔME

הסמל של LANCÔME – הוורד, נולד ב-1974 כשג'ורג' דלבארד – מגדולי מגדלי הוורדים בדורו, עיצב מחדש את הוורד - פרח המגלם צבע, רעננות ותשוקה והפך אותו לקול חדש בעולם, המבטא שמחה ויופי.

1983

הנשיות החדשה

איזבלה רוסליני הפכה לפנים של LANCÔME. היא הביעה וביטאה לא רק עידן חדש של הדר. היא גילמה את האופי של היופי. חזקה ועצמאית, אישה שליבה קורן וזוהר עמוק מתוכה החוצה. דור חדש של נשים שלא שואפות לשנות את גילן – אלא לקבל אותו באהבה.

1990

אייקון עם מגע חדש

הזמנים השתנו ועמם גם הנשים. Trésor הנודע והמצליח של LANCÔME התפתח עם רוח התקופה, כשהושקה המהדורה המודרנית של הבושם, אשר גילמה את האהבה המודרנית על כל מימדיה, נשים בכל העולם נהנו מרגעי יוקרה חדשים, עם ניחוח ששמר על הרוח המקורית שלו.

1992

מהפיכה במתיחה ובהרמה קוסמטית

בזמן שבו ניתוחים פלסטיים צברו תאוצה, LANCÔME השיקה את פרי המחקר החדשני ביותר שלה - סדרת Rénergie האגדית, שהחזירה לנשים מראה הנעורים שלהן, עם מראה עור מוצק ומורם יותר: שיטה ייחודית ליופי אמיתי ונצחי.

1998

שלום אסיה

ההצלחה המבהירה – בלאנק אקספרט לטיפוח העור, היה המוצר הראשון ש- LANCÔME השיקה ביבשת אסיה. מתוך שאיפה כנה לטפח את יופיין של נשות כל העולם, בלאנק אקספרט סלל את הדרך לפיתוח נוסחאות מתקדמות, שנועדו לתת מענה לצורכיהן של הנשים האסייתיות.

2000

לידתו של MIRACLE האהוב

תחייה אמיתית בלב הבשמים של LANCÔME, MIRACLE או דה פרפיום הגיח לאוויר העולם וסימן עידן חדש של יופי, קסם וחופש. עידן שבו הכל אפשרי והפך לסמל חדש של נשיות.

Miracle

2004

עיניים פקוחות לרווחה

עם יצירתה של מסקרת HYPNÔSE – המסקרה האייקונית גם כיום, הפכו הידע והמומחיות של LANCÔME לא רק לדרך להעצים את יופיין של העיניים באופן חסר תקדים, אלא גם איפשרו למבט אחד של אישה, לשקף את הנשמה השוכנת מאחוריו. מראה של יופי אמיתי, טהור ומרטיט.

2007

הוורד האנגלי

השחקנית האגדית קייט וינסלט הפכה לסמל של LANCÔME קייט מגלמת את כוח החיים האמיתי, אישה שסוללת את דרכה בכנות הבלתי מתפשרת שלה, והנשיות העדינה והמופלאה שלה.

Advanced Genifique

2009

רעיון מבריק – זוהר

לאחר שנים של מומחיות, מחקר ומדע, מגיעה היצירה פורצת הדרך של LANCÔME – Génifique. התוצאות של Génifique גרמו לכל העולם לעצור ולהתפעל מתכשיר הטיפוח הראשון המשיב לעור הפנים את נעוריו.

2010

יותר מאישה

השחקנית הספרדייה הראשונה שזכתה בפרס האוסקר, פנלופה קרוז מלאת העוצמה והתשוקה הצטרפה למשפחת LANCÔME, ומהווה דוגמה לכך שהרצון ללכת מעבר והלאה הוא המהות האמיתית של נשיות ויופי.

2011

חזון העתיד

LANCÔME מחוללת מהפיכה בעולם טיפוח העור ומשיקה את סדרת VISIONNAIRE המתמקדת בטישטוש קמטים וצימצום הנקבוביות בעור, ומעניקה לעולם דור חדש של אנטי אייג'ינג, לעור פנים קורן וזוהר.

2012

מפרח הוורד להתחדשות העור

מהמדע על הוורד, LANCÔME משיקה את הסדרה היוקרתית ביותר שלה: ABSOLUE L`EXTRAIT. מהפיכה המשתמשת על תאי הבסיס ורד LANCÔME יקר הערך, בעוצמה של התחדשות העור ביום ובלילה, ומעניקה לעור הפנים מראה חדש של זוהר נעורים.

Absolue Lextrait

2014

כוכבת מודרנית

השחקנית המפורסמת, זוכת פרס האוסקר לופיטה ניונגו מגלמת את הנשיות המודרנית החדשה, ומייצגת את המהות האמיתי של נשיות חזקה, עצמאית ומעל לכל משוחררת.

2015

LANCÔME – החיים יפים

הבשורה של LANCÔME שיופי הוא החופש ללבלב ולפרוח ולכן הוא מהות האושר, מאומצת כיום על ידי מליוני נשים בכל העולם. מעוררת ומלאת השראה, LANCÔME הטביעה את חותם היופי במשך 80 השנים האחרונות, ותמשיך לעשות זאת גם בשנים הבאות. LA VIE EST BELLE - החיים יפים עם LANCÔME!

נוספו לרשימת המשאלות שלך
אישור רשימת משאלות

המוצר התווסף לרשימת המשאלות שלך

מעבר לרשימת המשאלות