אדוונסד ג'ניפיק לייט פרל לעיניים סרום למראה צעיר יותר של אזור העיניים והריסים

אדוונסד ג'ניפיק לייט פרל לעיניים

סרום למראה צעיר יותר של אזור העיניים והריסים

מה זה:
סרום מבהיר לעיניים אשר מפחית את העיגולים השחורים, מצמצם את הנפיחות מתחת לעיניים ומחזק את הריסים באופן ברור, הניכר לעין. הפורמולה של לייט פרל Light Pearl פועלת להפחתת מראה הקמטים, השקיות והנפיחות מתחת לעיניים ולהגברת הלחות עבור עיניים קורנות וזוהרות במראה צעיר יותר.

מה עוד עלייך לדעת:
הפורמולה המתקדמת הזו לחידוש המראה הצעיר של העיניים והריסים מפחיתה את מראה הקמטים, הנפיחות והשקיות מתחת לעיניים, מטשטשת את העיגולים השחורים ומחזקת באופן ניכר לעין את הריסים תוך הגברת הצפיפות והחיוניות שלהם.

המרקם הרענן של הסרום הזה לעיניים, אשר מגיע עם אפליקטור עיסוי גמיש ומצנן, מרגיע את העור ומסייע לעיניים להרגיש רגועות וערניות.

לייט פרל עשיר בתמצית ביפידוס. אזור מתאר העין ייראה באופן ברור קורן וזוהר יותר, רגוע, נינוח ומלא אנרגיה, בעוד העיניים תיראנה גדולות יותר*, זוהרות ובאופן ניכר צעירות יותר.

(*) אחרי שימוש במשך 6 שבועות.

SEE BIGGER, YOUNGER, WIDER EYES

Open your eyes to a 360° eye contour care. This dual-action, youth-activating concentrate wakes up tired, puffy eyes and stronger lashes. Our patented, cooling massaging applicator surrounds delicate eye contours. The skin is instantly refreshed by 2°C*. Reduces puffiness, helps smooth away lines and makes lashes look stronger. Eyes become brighter, smoother, look younger...big, beautiful, wide awake.
*Instrumental test, 23 women, immediately after application.

- SMOOTH LINES
- DEPUFF BAGS
- FORTIFY LASHES

  • מחליק את מראה הקמטוטים והקמטים
  • מצמצם את השקיות מתחת לעיניים
  • מפחית את מראה העיגולים השחורים
  • מחזק, מצופף ומעצים את הריסים
עיניים גדולות
גם אחרי ימים עמוסים

אדוונסד ג'ניפיק לייט-פרל לעיניים, סרום לחידוש המראה הצעיר של העיניים והריסים אשר מגיע עם אפליקטור עיסוי גמיש 360 מעלות, מוגן ע"י פטנט. אחרי בקבוק אחד בלבד, העיניים נראות גדולות יותר.מחליק

מתחת לעיניים
מצמצם את הנפיחות

מחזק את
הריסים

סרום הדגל שלנו בעל פעילות מוכחת להגדלת העיניים